Series
Ratings
65
TriggerRated ★ 1.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 0.5
2.5 Dimensional SeductionRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Yu Yu HakushoRated ★ 2.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
SANCTUARYRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0