Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Bridge CurseRated ★ 2.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 5.0
The MediumRated ★ 3.0
IncantationRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 2.0
MetamorphosisRated ★ 0.5
My Name is Loh KiwanRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 2.5
Call Me ChihiroRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Game ChangersRated ★ 3.0
The New Interpretation of the Three Kingdom SagaRated ★ 2.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
La Femme NikitaRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
Still WalkingRated ★ 4.5