Titles you rated
Love LetterRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
PsychokinesisRated ★ 3.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.5
Millennium ActressRated ★ 3.0
Flavors of YouthRated ★ 1.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Frozen FeverRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5