Titles you rated
SandglassRated ★ 4.5- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Camping ClubRated ★ 4.5- Taoist MeoteolRated ★ 4.0
- Unanswered questionsRated ★ 4.0
- Arbiter of Loyalty unto DeathRated ★ 3.0
National Chef TeamRated ★ 4.5- I Am a Singer Season 2Rated ★ 4.5
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.5
Hidden SingerRated ★ 4.5
JTBC LectureRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0