Movies
Ratings
951
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
BugoniaRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0