Movies
Ratings
100
The Face ReaderRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
SleuthRated ★ 4.0
Claire's KneeRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 2.0
Be With YouRated ★ 4.0
SidewallsRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
StuckRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
The Name of the RoseRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 5.0
The DescentRated ★ 5.0- Let's Go To Rose MotelRated ★ 5.0