Series
Ratings
70
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
HwajungRated ★ 2.0
Summer ScentRated ★ 3.5
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 2.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
9 End 2 OutsRated ★ 4.0
MaidsRated ★ 3.0