Titles you rated
Shallow HalRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 2.5
San AndreasRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 4.5
BladeRated ★ 3.5
AntzRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0