Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
The JudgeRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Super Size MeRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.5
The Hidden FaceRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.0
Come, CloserRated ★ 4.0
ManhuntRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0- Paris Under WatchRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5