Titles you rated
My Love Story!!Rated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Two LoversRated ★ 3.5
The Great BeautyRated ★ 5.0
The Green RayRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
QueerRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 5.0
Chico & RitaRated ★ 3.5
Becoming Who I WasRated ★ 5.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.0
Dear DiaryRated ★ 3.5
Jackie BrownRated ★ 5.0
Vengeance Is MineRated ★ 4.5
The Man Without a PastRated ★ 3.5
Stranger Than ParadiseRated ★ 4.0