Series
Ratings
32
The TyrantRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Atlanta Season 1Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5
DorohedoroRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Mr. TONEGAWA Middle Management BluesRated ★ 3.0
The Office Season 3Rated ★ 4.0