Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 0.5
CarsRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
Transporter 3Rated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
HellboyRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 5.0