Titles you rated
Hyper KnifeRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 5.0
The Devil's JusticeRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 5.0