Titles you rated
Dragon Goes House-HuntingRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 1.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Numb3rsRated ★ 3.0
Hellsing UltimateRated ★ 4.0
Read or Die OVARated ★ 4.0- Slayers ExcellentRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 5.0
HERORated ★ 4.0- Wuthering HeightsRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0