Titles you rated
JokerRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ChloeRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
SecretRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 1.5
MotherRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
FluRated ★ 1.5
2012Rated ★ 1.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 0.5
May 18Rated ★ 1.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
War of the ArrowsRated ★ 1.0