Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
CodaRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 4.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0