Movies
Ratings
95
The Lion King 1½Rated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 5.0