Movies
Ratings
454
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0