Titles you rated
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 3.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 2.0
Apollo 13Rated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
WindtalkersRated ★ 2.5
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.5
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 3.0
The ReapingRated ★ 3.0
The Storm RidersRated ★ 4.0
Dachimawa LeeRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 1.5
HellcatsRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 3.0
We Were SoldiersRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 2.5