Titles you rated
Green BookRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
StreamingRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 4.0
BorderlandsRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0