Titles you rated
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
Alien: EarthRated ★ 2.0
MurderbotRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 1.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Dead SetRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.0