Movies
Ratings
434
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 5.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 4.0
The Ballad of NarayamaRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
Woman on the BeachRated ★ 4.0
Death Becomes HerRated ★ 4.0
Open Your EyesRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
Ichi the KillerRated ★ 4.0
DogfightRated ★ 4.0
Too Old Hip-Hop KidRated ★ 4.0
Miller's CrossingRated ★ 5.0
Great ExpectationsRated ★ 4.0
Ashes of Time ReduxRated ★ 4.0