Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0