Titles you rated
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
LiveRated ★ 5.0
MeloholicRated ★ 3.5
MemoryRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Mr. BackRated ★ 3.0
D-DayRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0