Movies
Ratings
1253
The Green KnightRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
American MadeRated ★ 3.0
The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 2.5
The ShamelessRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 3.5
A Most Violent YearRated ★ 3.5
BombshellRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 2.5
SwiriRated ★ 2.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Night in ParadiseRated ★ 1.5
MoonlightRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5