Series
Ratings
158
FargoRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 2.0
True Detective: Night CountryRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
SuccessionRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 2.0
HomelandRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 3.5
The WireRated ★ 4.0
The WireRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
UnbelievableRated ★ 4.0