Titles you rated
The A-TeamRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
FriendRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
JumperRated ★ 2.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0