Titles you rated
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Wonderful DaysRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 1.5
4 Legendary WitchesRated ★ 1.5
IRIS 2Rated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 3.0
Pots of GoldRated ★ 2.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5