Movies
Ratings
849
Pitch PerfectRated ★ 2.0
High School MusicalRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
What a Man WantsRated ★ 4.0
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 3.0
Public EnemiesRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 1.5
Bring It On AgainRated ★ 2.5
The OmenRated ★ 3.5
The RoadRated ★ 2.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.0
InsomniaRated ★ 2.0
Saw VRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 2.5
Pom PokoRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 2.5
Season of the WitchRated ★ 2.0
Ender's GameRated ★ 3.0