Movies
Ratings
50
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0