Titles you rated
Go Back CoupleRated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
BarakamonRated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 4.0
- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
JumongRated ★ 5.0