Titles you rated
The ThievesRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
MementoRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0