Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0