Movies
Ratings
21
A Hard DayRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.0
The Gifted HandsRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0