Series
Ratings
279
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.0
I Have a LoverRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
MomRated ★ 4.0
Yeah, That's How It IsRated ★ 3.0
Five EnoughRated ★ 3.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 1.0
Moorim SchoolRated ★ 0.5
One More Happy EndingRated ★ 3.5