Movies
Ratings
173
Girl with a Pearl EarringRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 3.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 2.5
Sex and the CityRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 2.5
AntiqueRated ★ 0.5
Petty RomanceRated ★ 2.5
Old PartnerRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 0.5
The Blind SideRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 2.5
Perfect NumberRated ★ 2.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
Born To SingRated ★ 1.5
Pearl HarborRated ★ 3.0