Series
Ratings
34
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.0
Heroes RebornRated ★ 3.0
HouseRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0