Titles you rated
Into the StormRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 2.5
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Final Destination 5Rated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
PredatorsRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.5
HulkRated ★ 5.0
Coco Before ChanelRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5