Movies
Ratings
435
F1: The MovieRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 3.5
Persian LessonsRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
In the AislesRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0