Series
Ratings
47
Normal PeopleRated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 0.5
Inspiring GenerationRated ★ 0.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0
The Last CzarsRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 2.5
Padam PadamRated ★ 4.5- 1리터의 눈물Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 3.5