Titles you rated
Little WomenRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 1.5
Inside meRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
SplitRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The InternRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 2.5