Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
MediumRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Nightmare TeacherRated ★ 5.0- School of Rock.Rated ★ 5.0
Fashion 70'sRated ★ 5.0
엽기인걸 스나코Rated ★ 4.5
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 2.5
JumongRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
Prince HoursRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.5