Movies
Ratings
236
Lethal Weapon 4Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Rocky BalboaRated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 5.0
BladeRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 5.0
MapadoRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0