Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Castaway DivaRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
MovingRated ★ 5.0
The Good Bad MotherRated ★ 4.0
Petite Princess YucieRated ★ 4.5- MBTI vs 사주Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The King's AffectionRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
The Red SleeveRated ★ 4.5
Love Alarm Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0