Movies
Ratings
305
WhiplashRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 5.0
ContagionRated ★ 4.0
HannaRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5
No Tears for the DeadRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.5