Movies
Ratings
103
Billy ElliotRated ★ 4.0
Nobody Loves MeRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 1.0
ThirstRated ★ 2.0
The Art of SeductionRated ★ 1.0
The MummyRated ★ 1.0
Corpse BrideRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 2.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0