Titles you rated
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 2.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.0
Batman ReturnsRated ★ 4.5
The Bank JobRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.5
My BrotherRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
RedRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0