Movies
Ratings
138
The Man from NowhereRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
Harold & Kumar Go to White CastleRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0