Titles you rated
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 2.5