Titles you rated
The HostRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 3.0
PersepolisRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 2.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
Police StoryRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
I Am The KingRated ★ 2.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.0